Paintball

Paintball

 

Gra scenariuszowa w której decyduje determinacja, szybkość podejmowania decyzji i konsekwencja. Tutaj liczy się inteligencja, zaufanie oraz kreatywne myślenie.
To sposób na bezpieczne odreagowanie stresu i walkę z własnymi słabościami oraz lękami. Drużyny wyposażone są w markery do prowadzenia działań za pomocą ekologicznego barwnika, pełnych kombinezonów z rękawiczkami w plamy doskonale kamuflujące się w otoczeniu oraz atestowaną maskę na twarz. To gra dla wszystkich.
Jedną z naszych specjalności jest organizacja i obsługa imprez paintballowych dla klientów indywidualnych, organizacja imprez dla firm w tym paintball połączony z dodatkowymi atrakcjami w postaci środków pozoracji pola walki. Posiadamy doświadczenie w organizacji tego typu imprez ,oferujemy przeszkolonych instruktorów, markowy sprzęt firmy TIPMANN Custom 98 , maski V-Vorce, kombinezony jednoczęściowe w kilku rodzajach moro oraz w wielu rozmiarach od S do XXL oraz dodatki dla urozmaicenia realiów pola walki takich jak: miny paintballowe, potykacze, świece dymne, granaty paintballowe, światła i akustykę)

Organizujemy rozgrywki paintballowe na terenie całego kraju jak i za granicą do 120 osób jednocześnie bioracych udział w grze. Posiadamy swoje pola w miejscowości Bielsko-Biała, Wisła, Brenna, Korbielów, Ustroń, Kraków, Katowice jak również na terenie Beskidów, Śląska, Małopolski. Nasza mobilność pozwala zorganizować rozgrywki paintballowe w dowolnym miejscu wskazanym przez Państwa. Wielokrotnie przeprowadzaliśmy już gry paintbollowe na plażach bałtyckich,  na terenie jezior mazurskich w Bieszczadach w Łódzkim , Wielkopolsce na tenie Opolszczyzny, Dolnego Śląska i Mazowsza.

Dysponujemy również rozkładanym i przenośnym polem które możemy rozstawić na dowolnym terenie np. na placach, parkingach, otwartych przestrzeniach - cały teren zabezpieczony profesjonalną siatką.


Bezpieczeństwo podczas każdej zabawy stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego każdy z graczy zostaje przeszkolony z zakresu bezpieczeństwa oraz posługiwania się sprzętem paintbolowym. Regulamin jest do pobrania na naszej stronie internetowej. Pracownicy naszej formy pełnią role sędziów i służą pomocą przez cały czas trwania rozgrywek. Mogą Państwo liczyć na ich doświadczenie i pełne zaangażowanie. Prosimy o  zapoznanie się z obowiązującym regulaminem jak i treścią oświadczenia. Osoby niepełnoletnie powinny posiadać zgodę opiekunów na udział w zabawie.

Scenariusze są dostosowane do miejsca oraz ilości osób biorących udział w  spotkaniu. Uwzględniają elementy zasadzki, poszukiwania ukrytych przedmiotów, konwojowania, zdobywania budynku, pojedynków rodem z dzikiego zachodu czy też I wojny światowej,oczyszczania terenu, gier scenariuszowych i wiele innych pomysłów.

 

 
 
 
 
Zaufali nam:
 
 
Właściciel Firmy:

Elżbieta Pawlik

Dyrektor:

Dariusz Pawlik

tel.: 662 264 990

Dział imprez:

tel.: 796 542 407

imprezy@firmacentaurus.pl

Dział marketingu:

tel.: 793 201 766

marketing@firmacentaurus.pl

Dział szkoleń:

tel.: 796 542 414

szkolenia@firmacentaurus.pl

Dział konferencji:

tel.: 796 542 417

konferencje@firmacentaurus.pl

Siedziba firmy:

ul. Szklana 20 A

43-300 Bielsko-Biała

tel: /33/497 92 95

fax: /33/ 497 92 95

tel: /12/ 442 95 35

Czynne 8:30 - 16:30
 
 
 
Polityka prywatności i cookies

FIRMA CENTAURUS © Copyright 2019