IMPREZY INTEGRACYJNE

Firma Centaurus od kilkunastu lat profesjonalnie i kompleksowo prowadzi organizację imprez integracyjnych dla firm,pikniki firmowe, pikniki rodzinne,szkolenia , konferencje, wieczory tematyczne, zawody narciarskie i kuligi. Zapewniamy pełną logistykę z cateringiem, transportem, ubezpieczeniem NW , noclegami w bazie ponad 200 ośrodków noclegowych oraz wykwalifikowaną kadrę instruktorską, która na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i wyśmienitą zabawę. Posiadamy własną flotę pojazdów off road Nissan Patrol 4 x 4, pojazdy buggy, quady i poduszkowce. Ponadto naszą własnością jest 40 urządzeń dmuchanych (tzw.dmuchańce) takich jak: zjeżdżalnie , zamki do skakania, suchy basen, byk rodeo, krowa do dojenia, bramka celnościowa, bramka radarowa, zorbing, gigantyczne piłkarzyki, ring bokserski, gladiatorzy, sumo, ścianki wspinaczkowe, koło reńskie, żyroskop.

Team bulding - integracja dla firm, to u nas ponad 250 różnorodnych gier i zabaw które zawsze dopadowujemy indywidualnie na potrzeby grupy a połaczenie ich w gry scenariuszowe gwarantuje zadowolenie i wyśmienitą zabawę. Nasze flagowe atrakcje takie jak paintball dla 120 osób "walczących" jednocześnie czy też strzelectwo, łucznictwo bądź wszelkiego rodzaju techniki linowe począwszy od tyrolki, małpich gajach a skończywszy na różnorodnych przeprawach i mostach linowych w sposób doskonały uzupełni aktywny wypoczynek wprowadzając gości w wielobarwny i wykwintny świat - wieczory tematyczne.

Jako nieliczna z firm posiadamy własne potężne zaplecze sprzętowo - logistyczne tj. własne dmuchańce, pojazdy mechaniczne, transport , sprzęt rekreacyjno - sportowy, scenografię, nagłośnienie , oświetlenie na wieczory tematyczne, własny sprzęt na pikniki i imprezy plenerowe jak i spotkania biznesowe także sprzęt i strzelnica multimedialna a wszystko to jest obsługiwane przez instruktorów z państwowymi uprawnieniami, wieloletnim stażem i praktyką zawodową co gwarantuje najwyższy prestiż i troskę o obsługę indywidualnych gości jak też wielkich firm.

Terenem naszych imprez integracyjnych dla firm, pikników firmowych i wieczorów tematycznych jest m.in. Warszawa, Katowice, Kraków , Wrocław, Łódź, Poznań ,Opole a głównymi rejonami Beskidy, Śląsk, Małopolska, Mazowieckie, Łódzkie, Dolny Śląsk i Opolskie.

W Beskidach i innych górach eventy i imprezy integracyjne to głównie Bielsko-Biała, Wisła, Ustroń, Szczyrk, Brenna, Korbielów i Zakopane których realizujemy ponad 300 rocznie a listy referencyjne wystawione przez obsługiwane przez Centaurusa firmy świadczą o wyśmienicie przeprowadzonych i zoorganizowanych programowo imprezach integracyjnych, warsztatów , pikników i wieczorów tematycznych.

Off/road
Poduszkowce
Quady
Pojazdy Buggy
Urządzenia mechaniczne
Urządzenia rekreacyjne DMUCHAŃCE
Gry scenariuszowe
Pantball
Strzelectwo
Łucznictwo
Techniki linowe
Team bulding
Imprezy wieczorne
Imprezy w zimie
Dla dzieci
W powietrzu i na wodzie
 
 
 
 
Zaufali nam:
 
 
Właściciel Firmy:

Elżbieta Pawlik

Dyrektor:

Dariusz Pawlik

tel.: 662 264 990

Dział imprez:

tel.: 796 542 407

imprezy@firmacentaurus.pl

Dział marketingu:

tel.: 793 201 766

marketing@firmacentaurus.pl

Dział szkoleń:

tel.: 796 542 414

szkolenia@firmacentaurus.pl

Dział konferencji:

tel.: 796 542 417

konferencje@firmacentaurus.pl

Siedziba firmy:

ul. Szklana 20 A

43-300 Bielsko-Biała

tel: /33/497 92 95

fax: /33/ 497 92 95

tel: /12/ 442 95 35

Czynne 8:30 - 16:30
 
 
 
Polityka prywatności i cookies

FIRMA CENTAURUS © Copyright 2019